https://www.youtube.com/watch?v=rgBvdFad85k
Siyaset
Yayınlanma: 20 Şubat 2024 - 18:19
Ümit Özdağ, İzmirlilere Seslendi: Naşit Birgüvi İçin Destek İstedi!
Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, sosyal medya üzerinden İzmirlilere hitap ederek İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Naşit Birgüvi için destek talep etti.
Siyaset
20 Şubat 2024 - 18:19
Özdağ, "İzmir'de yaşanan bölücü çete ile kaynakların aktarılmasına son vermek, Türkçe'nin ikinci dil durumuna düşmesine son vermek, mülteci kenti olmaya son vermek, halk belediyeciliğini rant belediyeciliğiyle değiştirmek için, İzmirli gençlerin huzur içinde sokaklarda dolaşabilmeleri için Naşit Birgüvi Bey'e destek bekliyoruz" dedi.31 Mart Yerel Seçimleri'ne sayılı günler kala, partiler seçim kampanyalarına hız verirken, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Naşit Birgüvi için destek çağrısı yaptı. Sosyal medya üzerinden paylaştığı video ile İzmirlilere seslenen Özdağ, İzmir'in mevcut durumundan duyduğu endişeyi dile getirdi.
Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ açıklamasında şunları söyledi:İZMİR AKP VE CHP ARASINDA BİR SEÇİM YAPMAK ZORUNDA DEĞİL"Sevgili İzmirliler, Zafer Partisi Genel Başkanı olarak sizi içtenlikle, samimiyetle selamlıyorum. 31 Mart 2024'te yapılacak yerel seçimlerde İzmir artık bir tarafta 2002'den beri devam eden ve Türkiye'nin üzerine bir kara gibi çökmüş olan AKP saray rejimi, öbür tarafta ise 2002'den bu yana yapmış olduğu büyük hatalar ve yapmamış olduğu doğru politikalarla AKP iktidarını ayakta tutan Cumhuriyet Halk Partisi arasında bir seçim yapmak zorunda değil. Çünkü artık Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün çizgisinden asla taviz vermeyen Zafer Partisi var.MUSTAFA KEMAL'İN ÇİZGİSİNİ TAVİZSİZ SAVUNAN PARTİYİZBiz Atatürk çizgisini seçimlerden seçimlere, dolaptan çıkartılan seçmenden oy almak için ortaya sunulan fakat seçim sonrasında rafa kaldırılıp bölücülerle kol kola yürüyen bir siyasi parti değiliz. Biz Gazi Mustafa Kemal'in çizgisini tavizsiz savunan Zafer Partisiyiz ve sevgili İzmirliler sizlerden bu seçimde Zafer Partisi'ne destek istiyoruz.SİZDEN DESTEK BEKLİYORUZİzmir'de yaşanan ve İzmir'in kaynaklarını bölücü çeteye dolaylı olarak aktarılan rezalete son vermek için, belirli ilçe belediyelerinde Türkçe'nin ikinci dil durumuna düşmesi haysiyetsizliğini tarihin çöplüğüne atmak için, İzmir'in bir mülteci kenti olmasına son vermek için, İzmirli gençlerin sokaklarda huzur içinde, özgürce yürüyebilmeleri için ve İzmir'in gerçekten rant belediyeciliğiyle değil halk belediyeciliğiyle tanışması için, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Naşit Birgüvi Bey'e sizden destek bekliyoruz. O sizden birisi, o bir İzmirli ve İzmir siyasetinin içinden gelen Atatürk çizgisinden asla taviz vermemiş bir İzmir aşığı. Hepinize zaferli günler olsun"
Naşit Birgüvi'ye Destek Çağrısı
Özdağ, "İzmir'de yaşanan bölücü çete ile kaynakların aktarılmasına son vermek, Türkçe'nin ikinci dil durumuna düşmesine son vermek, mülteci kenti olmaya son vermek, halk belediyeciliğini rant belediyeciliğiyle değiştirmek için, İzmirli gençlerin huzur içinde sokaklarda dolaşabilmeleri için Naşit Birgüvi Bey'e destek bekliyoruz" ifadelerini kullandı.![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65d4c38422b11.jpg)
İlginizi Çekebilir