Sadık Dinler'den Gaziemir'e Sosyal Demokrasi Sözü
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)
Gaziemir Belediye Başkan Aday Adayı Sadık Dinler, Gaziemir halkına "göreve hazır" olduklarını açıkladı. Dinler, Gaziemir Belediye Başkanlığı mazbatasını aldıkları andan itibaren projeleri hayata geçirmek için kolları sıvayacaklarını belirtti. Hızlı ve etkili bir şekilde Gaziemir'i ayağa kaldırmak için çalışacaklarını ifade eden Dinler, sosyal demokrasinin en iyi örneklerini sergileme sözü verdi.
Projelerle Dolu Bir Başkanlık Dönemi
Makine Mühendisi Sadık Dinler, uzun süredir belediye yönetimi ve
Projeler konusunda alanında uzman ekip arkadaşları, sivil toplum örgütleri ve muhtarlar ile istişarelerde bulunduğunu dile getirdi. Bu süreç sonunda belediye başkan adaylığı için başvuruda bulunmaya karar verdiğini belirten Dinler, "Gaziemir'e, yaşayan bir hikaye, bir amaç ve projelerle dolu bir başkanlık dönemi sunmak istiyoruz" dedi.
Sosyal Demokrasi İle Gaziemir'e Yeniden Hayat Vermek
CHP'li Sadık Dinler, Gaziemir'de sosyal demokrasinin en iyi örneklerini sergileme iddiasında bulundu. Halkın oylarıyla seçildikleri ilk günden itibaren, belediye çalışanları, sivil toplum örgütleri ve muhtarlar ile birlikte hareket ederek öncelikli ihtiyaçları belirleyeceklerini söyleyen Dinler, Gaziemir'in sadece Türkiye'de değil dünyada bilinen ve ziyaret edilen bir ilçe haline gelmesi için çalışacaklarını ifade etti.
Mevcut başkan “demokrasi örneği” olsun diye mi eşinizi belediye başkan yardımcısı olarak atamıştı? Kriter neydi? Liyakat mi yoksa partiye sadakat mi? Demokrasi örneğiymiş, yahu hangi STK’de hangi kamu yararına faaliyet gösterdiniz sayın aday adayı? Üstelik 2014’te mezun olup 2015’te işbaşı yapmış biri olarak nasıl 10 yıldan fazla proje yöneticiliği tecrübeniz var? Hepsini geçtim, ne zaman esnaflık yaptınız da kendinizi “esnaf başkan” diyerek övüyorsunuz? O zaman babası kaymakam olan da çocukken babasının işyerine gitti diye kendini “devlet yönettim” diye tanıtsın… Benden size OY MOY YOK!