Çiğli Belediye Başkan Aday Adayı Gürbüz Bal, seçim öncesinde enerjisini kucakladığı Çiğli’li hemşerilerinden aldığını belirtiyor. Ziyaretlerinde karşılaştığı olumlu tepkilerle motive olan Bal, Çiğli'nin birlikte yönetilmesi ve kaybetmeyecek bir anlayışla hizmet etme kararı aldıklarını ifade ediyor.
Halkın Güvenini Kazanma Hedefinde
Seçimlere kısa bir süre kala Bal, farklı kesimlere hitap edebilen bir aday olduğunu vurguluyor. Çeşitli görüşlerden olumlu geri dönüşler aldığını belirten Bal, seçmenlerin taleplerine kulak vererek, partisinin toplumun sesine uygun bir yönetim anlayışını benimseyeceğine inanıyor. Bal, aday olarak açıklandığında en yüksek oy alarak partisinin bayrağını yükseklere taşıyacağına olan güvenini dile getiriyor.Adalet ve Sorumluluk İlkeleriyle Yola Devam
Gürbüz Bal, geçmişte siyasi ikballer uğruna geleceğini düşünmeden doğruyu ve yanlışı ayırt etmeye odaklandığını ifade ediyor. Halkın taleplerine kulak verip, sırtını dönmeyen Bal, taleplerin zorluğuna rağmen mücadele ettiğini belirtiyor. Reddetmek kolay, kabul etmek ve uzlaşmak ise zordur diyen Bal, insanlara karşı duyduğu sorumluluğu bugüne kadar yerine getirdiğini vurguluyor.![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/01/65b2101f92713.jpg)