Menderes Belediyesi, Çocuklara Ücretsiz Drama Atölyesi İle Sanatı Sevdirmeye Devam Ediyor
Menderes Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen ücretsiz drama atölyesi, 7-11 yaş aralığındaki çocukları
Menderes Belediyesi Amfi Tiyatro'ya çekiyor. Klaros
Çocuk Tiyatrosu Yaratıcı Drama Atölyesi'ne gösterilen ilgi büyük bir memnuniyetle karşılanıyor.
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65cb300fb23a5.png)
Eğlenceli İlk Ders
Drama dersleri, alanında uzman öğreticiler tarafından veriliyor ve ilk gün oldukça eğlenceli geçti. Veliler, çocuklarını güvenle teslim edebildikleri bu atölyenin çocukların kişisel gelişimine katkı sağlaması nedeniyle memnun olduklarını ifade ediyor. Çocukların heyecanı ise görülmeye değerdi.
Menderes Belediye Başkan Vekili Erkan Özkan'ın Açıklamaları
Menderes Belediye Başkan Vekili Erkan Özkan, kültürel ve sosyal etkinlikleri artırmak adına yürütülen bu projenin çocukların her alandaki gelişimine önemli katkılar sunacağını belirtti. Özkan, "Çocuklarımız ve ailelerimiz için çeşitli projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz.
Klaros Çocuk Tiyatrosu Yaratıcı Drama Atölyesi'ne katılan tüm öğrencilere başarılar dilerim" dedi.