İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, Çiğli ilçesindeki etkileyici ziyaret programıyla göz doldurdu. Kasaplar Meydanı'nda başlayan bu etkinlik, AK Nokta'da devam edip Çiğli Özel Nursel Bakım ve Huzurevi ziyaretiyle doruk noktasına ulaştı. Dağ, Evka-5 Mahallesi pazaryerinde de pazar esnafını ziyaret ederek onların talep ve önerilerini dinledi.![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/01/65b125a63da25.jpg)
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/01/65b12591caedb.jpg)
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/01/65b125a3a6ee7.jpg)
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/01/65b125a63da25.jpg)
Çiğli'de Esnafla Sıcak Buluşma
Başkan adayı Dağ, Kasaplar Meydanı'nda Çiğli esnafını ziyaret etti. Esnaflarla samimi bir diyalog kuran Dağ, iş yerlerini tek tek gezerek sektörel sorunları öğrendi ve çözüm noktalarını değerlendirdi.![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/01/65b12591caedb.jpg)
Huzurevi Ziyareti
Çiğli Özel Nursel Bakım ve Huzurevi'ndeki ziyaret, Hamza Dağ'ın insan odaklı politikasını bir kez daha vurguladı.![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/01/65b125a3a6ee7.jpg)
Pazar Esnafının Gözünden Dağ
Evka-5 Mahallesi pazaryerindeki ziyaretinde Dağ, pazar esnafının nabzını tuttu. Talep ve önerileri dinleyerek çözüm yollarını değerlendiren Dağ, yerel esnafın desteğini kazanma adına önemli adımlar attı.![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/01/65b1258f19245.jpg)