Bergama'da, Cumhur İttifakı'nın bir parçası olan Ana Kademe, Gençlik Kolları, Kadın Kolları, MHP Yönetimi Kadın Kolları ve Ülkü Ocakları bir araya gelerek "Teşkilat Buluşmaları" programları düzenledi.Programlar, Bergama ilçesi Ana Kademe ve MHP İlçe Başkanlığı'nda gerçekleştirildi. Her bir programın açılışında saygı duruşu yapıldı ve ardından İstiklal Marşı coşkuyla okundu.
Selamlaşmaların ardından konuşan Akparti Bergama İlçe Başkanı Sebahattin Güzel, uzun yıllardır ekip ruhu içinde tüm seçimleri başarıyla yönettiklerini ifade etti. Güzel, "Bergama için yeni bir tarih yazacağız. Başarılarımızı birleştirerek perçinleyeceğiz. AK Parti, kutsal davayı omuzlarında taşıyan bir partidir. Allah'a şükürler olsun, bu görevi alnımız açık bir şekilde yerine getireceğiz." dedi.
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/01/65b9f0ef86280.jpeg)
Yolumuz Açık ve Aydınlık Olsun
Bergama Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Doğruer de konuşmasında birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhu içinde çalışacaklarını belirtti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla görevlerini en iyi şekilde yerine getireceklerini vurgulayan Doğruer, "Yolumuz açık ve aydınlık olsun." dedi.Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı'nda düzenlenen toplantıda ise İlçe Başkanı Engin, "Teşkilat demek, başarı ve kazanmak demek. Teşkilat, zafer demek. Tüm teşkilatlarımız çok değerli. Bu yüzden bugün gösterdiğiniz birlik ruhundan dolayı tüm iltifatları hak ediyorsunuz." şeklinde konuştu.Programlara Bergama Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Doğruer, İlçe Başkanı Sebahattin Güzel, İl Koordinatörü Metehan Yeğen, Kadın Kolları Başkanı Nuray Erkızıl Öner, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Engin, Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Yılmaz ve tüm teşkilat üyeleri katılım sağladı.![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/01/65b9f06ac64f5.jpeg)