Torbalı Belediyesi Güreş Takımı Tarih Yazdı, Başkan Tekin'i Ziyaret Etti!
Torbalı Belediyesi güreş takımı, İzmir’de düzenlenen U20 Güreş Turnuvası'nda elde ettiği başarılarla büyük bir çıkış yakaladı. Başkan Mithat Tekin'in spora ve genç yeteneklere verdiği destekle birlikte,
Torbalı Belediyesi genç güreşçileri turnuvadan 4 altın, 4 gümüş ve 3 bronz madalya ile döndü. Bu tarihi başarıyı elde eden genç sporcular, Belediye Başkanı Mithat Tekin'i ziyaret ederek teşekkür etti ve desteklerinden dolayı minnettarlıklarını dile getirdi.
Torbalı Belediye Başkanı Tekin'e Teşekkür Ziyareti
Genç güreşçiler, başarılarını Belediye Başkanı Mithat Tekin'e iletmek ve desteklerinden dolayı teşekkür etmek üzere belediye makamını ziyaret etti. Başkan Tekin, genç sporcuları tebrik ederken, turnuvada gösterdikleri üstün performanstan dolayı gurur duyduğunu ifade etti.
Başkan Tekin'den Teşvik ve Başarı Dileği
Başkan Tekin, genç güreşçilere Sakarya'da düzenlenecek olan
Türkiye Finalleri için başarılar dileyerek, "Sakarya’dan sizlerin başarılı bir şekilde döneceğinize yürekten inanıyorum. Allah yardımcınız olsun. Bizler size daima destek olmaya devam edeceğiz. Torbalı’mızın ismini Sakarya’da duyurun" şeklinde konuştu. Ayrıca, genç sporcuların başarılarına katkı sağlayan antrenörleri de unutmayarak teşekkür etti.
Spora Verilen Destek Devam Ediyor
Başkan Mithat Tekin, sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edeceklerini belirterek, gençlerin gelişimine destek olacak projeleri sürdüreceklerini ifade etti.