Efes Selçuk'un gözde mahallelerinden biri olan Zafer Mahallesi'nde bulunan Çamlık Parkı'nda yapılan yenileme çalışmaları hızla ilerliyor. Fen İşleri Müdürü Doruk Temel, geçtiğimiz ay başlayan çalışmalar kapsamında oyun gruplarının değiştirildiğini ve şu anda Kütüphane çalışmalarının tamamlandığını açıkladı.
Öğrencilerin ve çocukların ilgisini çekecek şekilde tasarlanan oyun grupları, zemin çalışmalarıyla birlikte tamamen yenilendi. Ayrıca, park alanına eklenen kütüphane ile öğrencilerin rahat bir şekilde ders çalışabilecekleri ve kitap okuyabilecekleri bir ortam oluşturuldu. Çamlık Parkı'nda ayrıca Oturma Grupları da yer alacak, böylece mahalle sakinleri ve ziyaretçiler yaz aylarında keyifli zaman geçirebilecekleri bir alan bulacaklar.Fen İşleri Müdürü Doruk Temel, vatandaşların ve çocukların yenilenen oyun gruplarından memnuniyet duyduklarını belirtirken, park içindeki oturma gruplarıyla ilgili çalışmaların da yakında tamamlanacağını söyledi.Selçuk Zafer Mahallesi'ndeki Çamlık Parkı, modern ve güzel tasarımıyla mahalle sakinlerine ve çocuklara keyifli bir dinlenme ve eğlence alanı sunmaya hazırlanıyor.
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/01/65a930ea5fe7a.png)
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/01/65a930e58bcd3.jpg)