Cumhur İttifakı
Bergama Belediye Başkanı Adayı Dr. Sadık Doğruer, saha çalışmalarını Bergama’daki en yakın mahalleden en uzak mahalleye kadar adım adım sürdürüyor. Doğruer, Bergama'ya hizmet için adım atılmamış köy bırakmayacaklarını vurgulayarak, pazaryeri esnafları ve kahvehaneleri ziyaret edip mahalle halkının taleplerini yerinde dinledi.
Ziyaretlere Katılım
Ziyaretlere
Cumhur İttifakı ilçe başkanları Sebahattin Güzel, Hasan Hüseyin Engin, Gençlik Kolları İlçe Başkanı Onur Özlü, geçmiş dönem belediye başkanı Tevfik Üreten, meclis üyeleri, mevcut mahalle muhtarları ve başkanları da katılım sağladı. Geçmiş dönemlerde belde konumunda olan Bölcek, Kadıköy, Zağnos ve Aziziye mahalleleri özelinde yapılan ziyaretlerde Bergama sokakları karış karış gezilip mahalle halkının talepleri yerinde dinlendi.
Halkın Memnuniyeti
Başkan Adayı Dr. Doğruer'in ziyaretlerinden memnuniyet duyan esnaf ve vatandaşlar, "Belediye Başkanı Adayımızı Bergama’da sıkça görüyoruz, sokaklarda ve halk ile iç içe. Ayrıca, Kınık'a yaptığı hizmetlerden memnun olan Kınıklıların da oldukça memnun olduklarını görüp duyuyoruz. İki dönem belediye başkanı olarak görev yapmış olması bize güven veriyor. Adaylığı Bergama için hayırlı olsun." şeklinde konuştular.
"Ben Değil, Sen Değil, Biz Kazanacağız!"
Ziyaretler esnasında kendisine destek veren geçmiş dönem belediye başkanı Tevfik Üreten'e teşekkürlerini ileten Dr. Doğruer, "Buradaki büyüklerimiz yolumuza ışık tutmaya devam ediyor, kendilerine sonsuz saygı duyuyor ve başımızdan eksik olmamalarını diliyorum. Ben değil, sen değil, Biz Kazanacağız, hem Bergama’yı hem Bakırçay’ı ileriye taşımaya devam edeceğiz." dedi.