Pınar Karşıyaka'nın 28 yaşındaki forvet oyuncusu Vitto Brown, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nin 18. haftasında Anadolu Efes ile oynanan müsabakadaki performansıyla haftanın 5 oyuncusu seçildi.Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu'nda oynanan mücadeleyi Pınar Karşıyaka, 99-81'lik skorla kazandı. Vitto Brown, 37 dakika süre alarak 29 sayı, 6 ribaund ve 2 asistle önemli bir performans sergiledi.Bu etkileyici performansıyla Vitto Brown, Basketbol Süper Ligi tarafından belirlenen haftanın 5 oyuncusu seçildi.
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/01/65ba6193084e4.png)