Kahramanlar Mahallesi'nde Sürdürülen Saha Temasları
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konak Belediye Başkan Adayı Mimar Nilüfer Çınarlı Mutlu, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Kahramanlar Mahallesi'nde gerçekleştirdiği saha temaslarıyla vatandaşlarla buluşan Mutlu, mahalledeki önemli isimlerle görüşerek destek talep etti.
İşimiz Gücümüz Can Dostlarımız: Kısırlaştırma Seferberliği
Aday Mutlu, Kahramanlar Pazar Yeri'nde düzenlenen etkinlikte “İşimiz Gücümüz Can Dostlarımız” başlıklı söyleşiye katıldı. Bu platformda kısırlaştırma seferberliğini başlatacaklarını açıklayan Mutlu, aynı zamanda can dostlar için mama üretimi ve
Mobil Veterinerlik hizmetini öncelikleri arasına aldıklarını belirtti.
Vatandaşlarla Sıcak Sohbet: Destek Talepleri ve Alışveriş
Mahalle sakinleriyle samimi bir şekilde sohbet eden Mutlu, Muhtar Nalan Çamaltı'yı ziyaret ettikten sonra esnafı gezdi. Vatandaşlardan destek talep eden Başkan Adayı, aynı zamanda esnafla alışveriş yaparak yerel ekonomiyi destekledi.
İşimiz Gücümüz Can Dostlarımız Konulu Söyleşi
CHP Konak İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen söyleşiye konuşmacı olarak katılan Mutlu, seçim vaatlerini detaylandırdı. Kısırlaştırma seferberliği, mama üretimi ve mobil veterinerlik hizmeti gibi projelerle ilgili ayrıntıları paylaşarak, can dostlarımızın haklarını savunma sözü verdi.
Sivil Toplum Kuruluşlarıyla İş Birliği: Tüm Canlıların Hakkını Savunacağız
“Tüm canlıların hakkını savunacağız” diyen Mutlu, sivil toplum kuruluşlarıyla sürekli iletişim halinde olacaklarının altını çizdi. Toplumun farklı kesimlerinden gelen geri bildirimleri değerlendireceklerini vurgulayan Mutlu, projelerini toplumsal bir dayanışma içinde şekillendireceklerini ifade etti.
Halkevleri’nin Kuruluş Yıldönümü Etkinliği
Akşam saatlerinde, Halkevleri'nin 92. yaşını kutlayan bir etkinliğe katılan Mutlu, "Yaşamı yeniden kurmak için yürüyoruz" mesajını verdi. Toplumun dayanışma ve birlik içinde yaşamını sürdürmesi adına çaba sarf edeceklerini belirten Mutlu, bu etkinliğin önemine vurgu yaptı.
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65d99ce848d33.jpg)
Kahramanlar Mahallesi'nde Sürdürülen Saha Temasları
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konak Belediye Başkan Adayı Mimar Nilüfer Çınarlı Mutlu, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Kahramanlar Mahallesi'nde gerçekleştirdiği saha temaslarıyla vatandaşlarla buluşan Mutlu, mahalledeki önemli isimlerle görüşerek destek talep etti.
İşimiz Gücümüz Can Dostlarımız: Kısırlaştırma Seferberliği
Aday Mutlu, Kahramanlar Pazar Yeri'nde düzenlenen etkinlikte “İşimiz Gücümüz Can Dostlarımız” başlıklı söyleşiye katıldı. Bu platformda kısırlaştırma seferberliğini başlatacaklarını açıklayan Mutlu, aynı zamanda can dostlar için mama üretimi ve mobil veterinerlik hizmetini öncelikleri arasına aldıklarını belirtti.
Vatandaşlarla Sıcak Sohbet: Destek Talepleri ve Alışveriş
Mahalle sakinleriyle samimi bir şekilde sohbet eden Mutlu, Muhtar Nalan Çamaltı'yı ziyaret ettikten sonra esnafı gezdi. Vatandaşlardan destek talep eden Başkan Adayı, aynı zamanda esnafla alışveriş yaparak yerel ekonomiyi destekledi.
İşimiz Gücümüz Can Dostlarımız Konulu Söyleşi
CHP Konak İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen söyleşiye konuşmacı olarak katılan Mutlu, seçim vaatlerini detaylandırdı. Kısırlaştırma seferberliği, mama üretimi ve mobil veterinerlik hizmeti gibi projelerle ilgili ayrıntıları paylaşarak, can dostlarımızın haklarını savunma sözü verdi.
Sivil Toplum Kuruluşlarıyla İş Birliği: Tüm Canlıların Hakkını Savunacağız
“Tüm canlıların hakkını savunacağız” diyen Mutlu, sivil toplum kuruluşlarıyla sürekli iletişim halinde olacaklarının altını çizdi. Toplumun farklı kesimlerinden gelen geri bildirimleri değerlendireceklerini vurgulayan Mutlu, projelerini toplumsal bir dayanışma içinde şekillendireceklerini ifade etti.
Halkevleri’nin Kuruluş Yıldönümü Etkinliği
Akşam saatlerinde, Halkevleri'nin 92. yaşını kutlayan bir etkinliğe katılan Mutlu, "Yaşamı yeniden kurmak için yürüyoruz" mesajını verdi. Toplumun dayanışma ve birlik içinde yaşamını sürdürmesi adına çaba sarf edeceklerini belirten Mutlu, bu etkinliğin önemine vurgu yaptı.