31 Mart Yerel Seçimleri'ne sayılı günler kala Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konak Belediye Başkan Adayı Nilüfer Çınarlı Mutlu, mevcut başkan Abdül Batur'u makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Başkan Batur, projelerin devralınması konusundaki güvenini dile getirerek, "Gözüm arkada kalmadan teslim edeceğim" dedi.
Seçim Hareketliliği Devam Ediyor
Partiler arasındaki seçim hareketliliği hız kesmeden devam ederken, CHP Parti Meclisi tarafından Konak Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Nilüfer Çınarlı Mutlu, Konak ilçesindeki mevcut başkan Abdül Batur'u ziyaret etti. Ziyaret, samimi bir atmosferde gerçekleşirken, Başkan Batur ve Aday Çınarlı arasında olumlu bir diyalog oluştu.
Başkan Batur'ın Güveni
Başkan Batur, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Bugün CHP
Konak Belediye Başkanı Adayımız
Nilüfer Çınarlı Mutlu ile bir araya geldik. Nazik ziyaretleri için kendisine teşekkür ediyor ve seçim çalışmalarında başarılar diliyorum. Aynı zamanda meslektaşım da olan Sayın Mutlu'ya devam ettirdiğimiz projelerimizi gözüm arkada kalmadan teslim edeceğim. Kendisinin de İzmirimizin kalbi Konak için elinden geleni yapacağına eminim" şeklinde konuştu.
Projelerin Geleceği
Aday Çınarlı ise ziyaretin verimli geçtiğini belirterek, "Başkan Batur'un projelerini devralmak benim için büyük bir sorumluluk. İzmir'imizin güzelliklerini ve ihtiyaçlarını düşünerek, şehrimize hizmet etme sorumluluğunu taşıyacağım. Projelerin devamı için elimden gelenin en iyisini yapacağıma söz veriyorum" dedi.