31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde Narlıdere Belediye Başkan Adayı Erman Uzun, adaylığıyla ilgili ilk açıklamayı yaptı. Uzun, Narlıdere'ye hizmet etmek ve bu anlamlı göreve layık görülmek için yola çıktığını belirtti.Başkan Adayı Erman Uzun'un Açıklamaları: "Her köşesiyle anılarla dolu Narlıdere'mize, içimdeki sevgi ve sorumluluk duygusuyla hizmet etmek için bu yola adım atıyorum. Tüm Narlıdere halkını bu anlamlı hikayenin bir parçası olmaya davet ediyorum. Yola çıkarken söylediğimiz gibi; bu serüven, sadece bir kişinin değil, tüm Narlıdere’nin gücü, kararlılığı, umuduyla şekillenecek ve Narlıdere’nin geleceğine sirayet edecektir."Erman Uzun'un adaylığının Narlıdere'nin birliğine ve gücüne olan inancını yansıttığını vurguladığı açıklamasıyla birlikte seçim sürecinde Narlıdere halkına çağrıda bulundu.![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/01/65b9064d2ada2.jpg)
Uzun sosyal medya hesabından şunları söyledi:"Sevgili hemşerilerim, değerli yol arkadaşlarım;Kuruluşun ve kurtuluşun partisi, Cumhuriyet Halk Partisi’nin gençlik kollarında yetişen, 32 yaşında genç bir evladına Narlıdere Belediye Başkan Adaylığı görevini layık gören başta Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel olmak üzere, Genel Başkan Yardımcılarımıza, Parti Meclisi Üyelerimize ve partimizin emekçi örgütüne sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Cumhuriyetimizin ve partimizin 100’ncü yaşında, laik, demokratik ve çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’ni kurarak; bu onurlu görevi üstlenmenin gururunu bizlere yaşatan, başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm milli mücadele kahramanlarını saygı ve minnetle anıyorum.Her köşesiyle anılarla dolu Narlıderemize, içimdeki sevgi ve sorumluluk duygusuyla hizmet etmek için bu yola adım atıyorum. Tüm Narlıdere halkını bu anlamlı hikayenin bir parçası olmaya davet ediyorum.Bu büyük sorumluluğun bilincinde; Narlıderemiz’de şeffaf, erişilebilir ve insan odaklı, Toplumcu Belediyecilik anlayışı ile mücadelemizi sürdüreceğiz.Yola çıkarken söylediğimiz gibi; bu serüven, sadece bir kişinin değil, tüm Narlıdere’nin gücü, kararlılığı, umuduyla şekillenecek ve Narlıdere’nin geleceğine sirayet edecektir."
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/01/65b9064d2ada2.jpg)