Menderes Belediyesi, ilçede işlek caddelerde gerçekleştirdiği asfaltlama çalışmalarının ikinci etabına geçti. İzmir Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa yürütülen çalışmalar kapsamında İbrahim Turan Caddesi'nin ikinci kat asfalt atımı başladı. Hızlı bir şekilde tamamlanması planlanan bu aşamanın ardından Cüneytbey Mahallesi ve Atatürk Caddesi'nin ikinci kat asfalt atımına geçilecek.Menderes Belediyesi Başkan V. Erkan Özkan, çalışmalar hakkında yaptığı açıklamada, "Menderes genelinde yaptığımız yol çalışmalarımız devam ediyor. İlçenin en işlek caddelerinde yol yenileme çalışmalarımızla yollarımızın ilk kat asfaltlamasını tamamlamıştık. İzmir Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte ikinci kat asfaltlamalara da başladık. En kısa sürede yollardaki çalışmaları bitirmeyi amaçlıyoruz. Menderes’imizin yollarını yenilemeye devam edeceğiz" dedi.
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65d859b6966e1.png)