DEMOKRAT İZMİR- AK Parti İzmir'deki seçim çalışmalarına devam ediyor. AK Parti Konak İlçe Başkanı Mehmet Sait Başdaş, Ceyda Bölünmez Çankırı ile resmi sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.Başdaş, yaptığı paylaşımda "Biz birlikte çok güzel bir ekibiz #KonAK için birlikte çok yol yürüyeceğiz @CeydaBC47" dedi.AK Parti kulislerinde Ceyda Bölünmez Çankırı'nın AK Parti Konak Belediye Başkan Adayı olacağı söyleniyor.İşte AK Parti Konak İlçe Başkanı Mehmet Sait Başdaş'ın o paylaşımı:
Biz birlikte çok güzel bir ekibiz