Karşıyaka Belediyesi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamda, hazırlanacak billboard, afiş ve sosyal medya görsellerinde, foto mozaik tekniği ile Karşıyakalı çocukların ve ailelerin fotoğrafları kullanılacak. Çok sayıda fotoğrafın birleştirilmesi ile Atatürk portresi ortaya çıkarılacak.
SON BAŞVURU 15 NİSANGörselde yer almak isteyenler, kullanılmasını istedikleri fotoğrafı 15 Nisan Pazartesi gününe kadar, Karşıyaka Belediyesinin sosyal medya hesaplarına özel mesaj üzerinden “Paylaşabilirsiniz” notuyla iletebilecek. Tasarlanacak görsel, Karşıyaka Belediyesi tarafından bayram haftasında hem billboardlarda hem de sosyal medya hesaplarında paylaşılacak.![image-123650291-2.jpg](https://www.medyaege.com.tr/d/other/2024/04/12/image-123650291-2.jpg)
![image-123650291.jpg](https://www.medyaege.com.tr/d/other/2024/04/12/image-123650291.jpg)