HABER EKSPRES GAZETESİ13 Mayıs Ulusal Peyzaj Mimarlığı Günü etkinlikleri kapsamında, Peyzaj Mimarları Odası İzmir Şubesi, Karşıyaka Belediyesi iş birliğiyle hatıra ormanı projesine başladı. Bin adet fidan, Mustafa Kemal Mahallesi’ndeki Kent Ormanı’nın üçüncü etap alanında dikildi. Şube Başkanı Salih Yeşilbaş ve üyeler, fidanları kendi elleriyle dikerek bu anlamlı projeye katkıda bulundular.![5 (1)](https://habereksprescomtr.teimg.com/haberekspres-com-tr/uploads/2024/05/5-1.jpg)
![6 (1)](https://habereksprescomtr.teimg.com/haberekspres-com-tr/uploads/2024/05/6-1.jpg)
![5 (1)](https://habereksprescomtr.teimg.com/haberekspres-com-tr/uploads/2024/05/5-1.jpg)
Sürdürülebilir gelecek için iş birliği
Karşıyaka Belediye Başkanı Yıldız Ünsal, peyzaj mimarlarının çevreye ve kentlere değer kattığına dikkat çekerek, Peyzaj Mimarları Odası İzmir Şubesi’ne teşekkür etti. Ünsal, gelecekte de iş birliğinin devam edeceğini vurgulayarak, daha yaşanabilir bir gelecek için el ele çalışmaya devam edeceklerini belirtti.![6 (1)](https://habereksprescomtr.teimg.com/haberekspres-com-tr/uploads/2024/05/6-1.jpg)