Karşıyaka, TFF 3. Lig 2. Grup'ta oynanan maçta rakibi Efeler 09 SFK'yı 6-0 yenerek üst üste üçüncü galibiyetini aldı. Bu sonuçla şampiyonluk yarışını sürdüren Karşıyaka, taraftarı önünde etkileyici bir performans sergiledi.
Maç Detayları ve Skorlar
Karşıyaka, Alsancak Mustafa Denizli Stadı'nda binlerce taraftarının desteğiyle sahaya çıktı. Enes Nalbantoğlu'nun 12. dakikada attığı golle öne geçen Karşıyaka, ardından Fatih Taşdelen, Mehmet Alaeddinoğlu ve Bilal'in golleriyle farkı açarak maçı 6-0 kazandı.Gol Anları
- dakikada Enes Nalbantoğlu'nun golüyle Karşıyaka öne geçti.
- 45+1. dakikada Fatih Taşdelen'in harika vuruşuyla farkı ikiye çıkardı.
- dakikada Mehmet Alaeddinoğlu'nun golüyle skor 3-0'a geldi.
- dakikada Enes Nalbantoğlu'nun ikinci golü geldi.
- dakikada Fatih Taşdelen'in gol pasını değerlendiren Enes Nalbantoğlu'nun üçüncü golü geldi.
- 90+2. dakikada Bilal'in golüyle maçın skoru 6-0 oldu.
Karşıyaka'nın Durumu ve Şampiyonluk Yolculuğu
Bu galibiyetle Karşıyaka, 48 puanla grup lideri Batman Petrolspor'u 5 puan geriden takip ederken, şampiyonluk yarışını sürdürdü. Takım, son 3 maç öncesi liderle arasındaki puan farkını kapatma ve zirveye yükselme hedefini koruyor.![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/04/661332acab176.png)
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/04/661332a7eaa2a.png)