HABER EKSPRES GAZETESİKarabağlar Belediyesi, vatandaşlarına yönelik sunduğu hizmetleri aralıksız sürdürüyor. LGS sınavı günü, okul önlerine ikram aracı hizmeti sunuldu. Bu hizmetin yanı sıra Karabağlar Belediye Başkanı Helil Kınay, okulları ziyaret ederek öğrencilerin ve ailelerinin heyecanlarına ortak oldu.![Whatsapp Image 2024 06 03 At 12.18.25](https://habereksprescomtr.teimg.com/haberekspres-com-tr/uploads/2024/06/whatsapp-image-2024-06-03-at-121825.jpeg)
![Whatsapp Image 2024 06 03 At 12.18.48](https://habereksprescomtr.teimg.com/haberekspres-com-tr/uploads/2024/06/whatsapp-image-2024-06-03-at-121848.jpeg)
![Whatsapp Image 2024 06 03 At 12.18.25](https://habereksprescomtr.teimg.com/haberekspres-com-tr/uploads/2024/06/whatsapp-image-2024-06-03-at-121825.jpeg)
Öğrencilere ve ailelerine ikram aracı hizmeti sunuldu
Başkan Kınay, sınav günü mevcut 3 ikram aracını öğrencilerin, velilerin ve sınav görevlilerinin hizmetine sunduklarını belirtti. Başkan Kınay, Naci Şensoy Anadolu Lisesi, Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve İnönü Anadolu Lisesi'nde hizmet verdiklerini ve ilerleyen sınavlarda da ikram araçlarını başka okullara yönlendirmeyi planladıklarını ifade etti.![Whatsapp Image 2024 06 03 At 12.18.48](https://habereksprescomtr.teimg.com/haberekspres-com-tr/uploads/2024/06/whatsapp-image-2024-06-03-at-121848.jpeg)