İzmir Valisi Dr. Süleyman Elban, İl Emniyet Müdürü Celal Sel, Seferihisar Kaymakamı Mehmet Şerif Olcaş ve İl Jandarma Komutan Yardımcısı Jandarma Albay Coşkun Çorapçı, Uçak Kardeşler Seferihisar Narenciye İşleme Tesisleri'ni ziyaret etti. Ziyaret kapsamında Uçak Kardeşler işletmesi sahibi Hayrettin Uçak, misafirlerini Narenciye İşleme Tesisi'nde ağırladı.![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/01/65b23277a75e3.jpeg)
Ziyaret Detayları
Hayrettin Uçak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Seferihisar'da bulunan Narenciye İşleme Tesisi'nde gerçekleşen ziyarette üretim, işletme kapasiteleri, ihracat ve ürün kalitesi gibi konularda bilgi alışverişi yapıldığını belirtti. Vali ve beraberindeki heyetin nazik ziyaretleri ve ilgileri için teşekkür eden Uçak, kendilerine ve çalışanlarına verdikleri moral için memnuniyetini ifade etti.Teşekkürler ve İyi Dilekler
Ziyaretin ardından Hayrettin Uçak, "Vali Dr. Süleyman Elban, İl Emniyet Müdürü Celal Sel, Seferihisar Kaymakamı Mehmet Şerif Olcaş ve İl Jandarma Komutan Yardımcısı J.Alb. Coşkun Çorapçı’ya nazik ziyaretleri ve ilgileri için teşekkür ederim. Kendilerine ve çalışanlarımıza verdikleri moral için minnettarız. Güzel İzmir'imizin tanıtımına katkı sağlamak için çalışmaya devam edeceğiz" dedi.![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/01/65b23277a75e3.jpeg)
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/01/65b2326cf2d5e.jpeg)