HABER EKSPRES GAZETESİPeki İzmir Körfezi’nde tutulan balıklar yenir mi? İzmir’de hangi balık çeşitleri sıklıkla avlanıyor? Detaylar 8 yıldır İzmir körfezinde balıkçılık yapan Köksal Usluoğlu ile gerçekleştirdiğimiz röportajda….
Denizin kirli olduğunu düşünüyor musun? Düşünüyorsanız bunun sebebi nedir?
“Ben 8 yıldır körfezde balık tutan bir balıkçıyım. Denizlerimizin üzerinde gözle görülür mevcut bir kirlilik olduğuna her birimiz aşinayız. Bunun sebebinin de insanların duyarsızlığı olduğunu düşünüyorum. İnsanlar maalesef ki çekirdek kabuğu, meşrubat kutusu gibi atıkları denize atmayı tercih ediyorlar. Dahası evlerinden çıkan molozları veya teknesinde biriken çöpleri denize atan insanlara dahi rastladığımız oluyor. Tüm bunların tamamının insanların bu konudaki duyarsızlığı ve bilinçsizliği olduğunu düşünüyorum. İnsanoğlundan daha pis bir canlı yok maalesef.”
Peki bu durum balık tutmaya engel oluyor mu?
“Denizlerimizin yüzeyi haricinde balıkların yaşam alanını kapsayan dip kısımlarda oluşan kirliliği bizler gözle göremiyoruz. Bu alanda ise fen işleri müdürlükleri gerekli çalışmaları yapıyorlar. Bunun içinse her sene denizlerden örnek alınarak gerekli incelemeler yapılıyor. Her sene mutlaka yapılan testlerin sonucunun ise her seferinde çıktığını görüyoruz. Esasen İzmir Körfezin’den çıkan balık çeşitliliğinin fazla olması da denizlerimizdeki oksijen seviyesinin fazla olmasından kaynaklanıyor. İzmir Körfezi’nde oldukça bereketli bir denize sahibiz. Buradan her sene çupra, levrek, istavrit, kıraça, kofana ve daha sayamadığım birçok balık çeşidi çıkıyor.”
İzmir Körfezi’nde tutulan balıklar Tüketilebilir mi? Sağlığa bir zararı olduğunu düşünüyor musunuz?
“Bu balıkları tüketip tüketmeme hususunda ise şunu söylemek istiyorum; Burada yetişen balıkların çoğu sezonluk balıklardır. Bu balıklar burada stabil olarak bulunmuyorlar. Yılda 5-6 ay kadar durup yumurtalarını bırakıp daha sonrasında göç ediyorlar. Bu balıklar yaşamalarına mâni olacak veya onları hasta edebilecek durumlarda Foça, Çeşme, Karaburun gibi bölgelere zaten göç edebilirler. Balıkların İzmir Körfezi’nde bulunmaları onların yaşam alanları için herhangi bir tehdit unsuru oluşturmadığını gösteriyor. Ben 8 senedir bu işi yapan bir balıkçı olarak şunu söyleyebilirim ki bizler tuttuğumuz balıkları çoğunlukla kendimiz tüketiyoruz. Eğer aksi bir durum olsaydı en başta bizler hastalanabilirdik veya hiç tüketmiyor olurduk.”
Size göre denizlerin temizliği yeterli mi? Bu hususta çalışmalar yapılması gerektiğini düşünüyor musunuz?
“Ben denizlerimizin balıkçılık sektörü açısından değerlendirildiğinde temiz olduğunu düşünüyorum. Fakat elbette ki yine de kapsamlı bir çalışma sürdürülmesinin yararlı olacağına inanıyorum. Denizlerimizin temizlenmesi bir yana vatandaşların da denizleri temiz tutmak konusunda bilinçlenmesi gerektiğini düşünüyorum. Bunun için de İzmir’i denizleri ve balık yemeyi seven herkesi duyarlı olmaya davet ediyorum. Ayrıca tüm insanlarımızın gönül rahatlığıyla İzmir Körfezi’nden tutulan balıkları yiyebileceğini söylemek istiyorum.”EDİTÖR: Nisan Güçlü