DEMOKRAT İZMİR- İYİ Parti İzmir İl Başkanı M. Sinan Bezircilioğlu, geçen hafta gerçekleştirilen kongrede seçilen il yönetim kurulunun görevden alınmasının ardından partiden istifa haberleri üzerine bir açıklama yaptı. Bezircilioğlu'nun açıklaması şu şekilde:"Kıymetli İYİ Partili gönüldaşlarım,Geçen hafta kongrede seçilmiş il yönetim kurulunun görevden alınmasından sonra, sizlerden partimizden istifa etme niyetiyle alakalı haberler ya da telefonlar almaktayım.Değerli yol arkadaşlarım,Sizlerden istirhamım, ülkemize ve milletimize hizmet için çıkmış olduğumuz bu yolda, her ne olursa olsun, anlık ve fevri kararlar almayın. Partimizi bizler kurduk, bizler yaşatacağız, bizler ileri taşıyacağız.Belli konulara, bazı şımarık hareketlere tepkili olmakta haklı olabilirsiniz ama unutmayın ki, bu ülkenin geleceğinden kaygılananların kurduğu İYİ Parti'nin güçlü bir şekilde yoluna devam etmesi bu ülke ve milletimiz için esastır.Zaman İYİ Partimize sahip çıkma zamanıdır.Sevgi ve saygılarımlaM. Sinan BezircilioğluİYİ Parti son seçilmiş İzmir İl Başkanı"
Siyaset
Yayınlanma: 15 Ocak 2024 - 21:59
Güncelleme: 15 Ocak 2024 - 22:12
İYİ Parti Eski İzmir İl Başkanı Bezircilioğlu: "Zaman İYİ Partimize Sahip Çıkma Zamanıdır"
İYİ Parti İzmir İl Başkanı M. Sinan Bezircilioğlu, partiden istifa haberleri üzerine yaptığı açıklamada, "Zaman İYİ Partimize sahip çıkma zamanıdır" dedi.
Siyaset
15 Ocak 2024 - 21:59
Güncelleme: 15 Ocak 2024 - 22:12
İlginizi Çekebilir
Sinan Bezircilioğlu kişisel hınç ve kinle kendi partisinin İzmir Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Ümit Özlale'nin seçilmesini önlemek için basın önüne çıkıp Ümit beye "egolu, demokrasiden uzak, kaprisli, ben merkezci, şımarık, siyasetten anlamaz" dedi. Bu seviyesiz, yakışıksız sözler İYİ Partiye ve partinin belediye başkan adayına büyük zarar verdi. Sonra da utanmadan, sıkılmadan, özür falan da dilemeden "Partimin emrindeyim. Partimin neferiyim" şeklinde konuştu. Tüm bu sözlerine rağmen Sinan beyin hiçbir şey olmamış gibi çıkıp hala konuşabilmesine... PES YANİ!
Hepimiz güvenmiştik,inanmıştık,cesurların taşlarını döşediği yolda yürüyorduk.Fakat son yanlış bizi farklu düşünmeye zorladı.Demokrasi dışı bir yöntemle sizi görevden almalar tamamen yanlıştı.Bir eğitimci olarak bunu kınıyorum ve hayallerim yıkıldığı iöin çok üzülüyorum.