Antalya'da, İYİ Parti'nin 31 Mart seçimlerine 'ittifaksız' katılma kararına karşı tepki gösteren 150 kişi, aralarında Muratpaşa ilçe başkanının da bulunduğu isimlerle birlikte İYİ Parti'yi bırakarak CHP'ye katıldı.
Siyaset
Yayınlanma: 24 Şubat 2024 - 13:20
Antalya'da İYİ Parti'den CHP'ye 150 Kişi Katıldı
Antalya'da İYİ Parti'den istifa eden 150 kişi, aralarında ilçe başkanının da bulunduğu isimlerle birlikte CHP'ye katıldı. İstifaların ardından siyasi dönüşüm başladı!
Siyaset
24 Şubat 2024 - 13:20
İlginizi Çekebilir