CHP Menderes Belediye Başkan Adayı İlkay Çiçek, seçim sürecinde aktif bir şekilde ziyaretlerine devam ediyor. Son olarak, Kısıkköy Sanayi Sitesi yönetimini ziyaret etti ve mahalle ziyaretlerinde vatandaşlardan büyük ilgi gördü. İşte, Çiçek'in son ziyaretleri ve bu ziyaretlerin detayları.
‘’Çözüm odaklı olacağız’’Ziyaretlerle ilgili açıklamada bulunan Çiçek, ‘’ Kısıkköy Sanayi Sitesi Yönetimi ile bir araya geldik. Yapmış olduğumuz görüşmede kendilerinin istek, talep ve önerilerine kulak verdik. Tarımıyla, turizmiyle, sanayisiyle dikkat çeken Menderes’imizde her kesimin sorununa çözüm olacağız. Ardından mahalle ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Kısıkköy, Dereköy, Akçaköy ve Çatalca Mahallelerimizde vatandaşlarımızla buluştuk. Kendilerinin sorunlarını dinledik, notlarımızı aldık. 44 mahallemizi ayırmadan, eşit hizmet anlayışımızla hak edilen hizmeti sunacağız.
Hemşehrilerimiz isteyecek biz yapacağız. Göreve gelir gelmez hemşehrilerimizin istek ve taleplerini yerine getirecek adımları hızlıca atacağız. Gittiğimiz her noktada bizi coşkuyla karşılayan, bağrına basan hemşherilerime teşekkür ederim.’’ dedi.
Kısıkköy Sanayi Sitesi Ziyareti
İlkay Çiçek, Menderes ilçesindeki Kısıkköy Sanayi Sitesi yönetimini ziyaret etti. Bu ziyarette, sanayi esnafının sorunları, beklentileri ve önerileri konuşuldu. Çiçek, iş dünyasının nabzını tutarak, belediye başkanı olarak seçilmesi durumunda iş dünyasına yönelik projelerini paylaştı.Mahalle Ziyaretleri ve Vatandaş Buluşmaları
CHP Menderes Belediye Başkan Adayı, Kısıkköy ziyaretinin ardından Dereköy, Akçaköy ve Çatalca mahallelerinde vatandaş buluşmaları düzenledi. Bu buluşmalarda, mahalle sakinleriyle samimi bir şekilde sohbet eden Çiçek, onların beklenti ve taleplerini dinledi. Vatandaşların yoğun ilgisi, Çiçek'in seçim kampanyasındaki etkileyici performansının bir göstergesi olarak dikkat çekti.![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65dde3b21535b.png)
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65dde3b02516a.png)
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65dde3d11abcf.png)