CHP Menderes Belediye Başkan Adayı İlkay Çiçek, ilçedeki muhtarlarla bir araya geldi. Cüneytbey Mahalle muhtarı olarak görev yapan Çiçek, belediye başkan adaylığı öncesi muhtarlarla bir araya gelerek onların talep ve önerilerini dinledi ve muhtarlar tarafından tam destek aldı.![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65c0973c51431.jpg)
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65c0973c51431.jpg)
"Birlik ve Beraberlikle"
Muhtarlar buluşmasında konuşan CHP Menderes Belediye Başkan Adayı İlkay Çiçek, "Muhtarlık görevinde birlikte yol yürüdüm, yol arkadaşlarımla bir araya gelmek benim için büyük bir mutluluk. Menderes'imizin 44 mahallesi için canla başla çalışan muhtar arkadaşlarımla 31 Mart sonrasında da uyum içinde çalışacağız. Mahallelerimize eşit hizmet götürecek ve muhtarlarımızın taleplerini, önerilerini dikkate alacağız. Tüm muhtarlarımıza destekleri için teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlikle Menderes'imizi güzel günlere hep birlikte taşıyacağız." dedi.![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65c0973938ab8.jpg)