İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, ziyaretleri kapsamında, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini üstlenen eski Başkan Ahmet Piriştina'nın mezarını ziyaret ederek dua etti. Dağ’a, AK Parti Narlıdere İlçe Başkanı Remzi Dinç ve Piriştina'nın oğlu, Buca Belediyesi eski Başkanı Levent Piriştina da eşlik etti.Narlıdere'deki duygusal mezar ziyaretinin ardından Dağ, İzmir Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu Konak Çankaya’daki ofisinde ziyaret etti. Gerçekleşen buluşmada, kent gündemine ilişkin yapılan sohbette, karşılıklı iyi niyet temennisinde bulunuldu.
Piriştina'nın Mezarına Ziyaret Ettiİzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, şehrin önceki başkanlarından Ahmet Piriştina'nın mezarını ziyaret ederek dua etti. Ziyarete, AK Parti Narlıdere İlçe Başkanı Remzi Dinç ve Piriştina'nın oğlu, Buca Belediyesi eski Başkanı Levent Piriştina da katıldı. Anlamlı ziyarette, Piriştina'nın hizmetleri ve mirası anıldı. Dağ, Piriştina'nın mezarında dua ederek, şehre kattığı değerler için teşekkürlerini iletti.
Aziz Kocaoğlu İle SohbetHamza Dağ, Narlıdere ziyaretinin ardından İzmir Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu Konak Çankaya’daki ofisinde ziyaret etti. Gerçekleşen buluşma, samimi bir atmosferde geçti. İki siyasetçi, kent gündemi, projeler ve İzmir'in geleceği üzerine fikir alışverişinde bulundu.
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/01/65ae3649a4b16.jpg)
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/01/65ae36405d61a.jpg)
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/01/65ae36381c638.jpg)