Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ ve Cumhur İttifakı Konak Belediye Başkan Adayı Ceyda Bölünmez Çankırı, Alsancak semtindeki Gül Sokak'ta gençlerle buluştu. Eğlence merkezlerinin ve kafelerin yoğun olduğu sokakta gençlerle sohbet eden Dağ ve Çankırı, seçim çalışmalarını müzik eşliğinde renkli bir atmosferde sürdürdü.
Gençlerle Sohbet ve Projelerin Tanıtımı
Gül Sokak'ta akşam saatlerinde gerçekleşen etkinlikte, Dağ ve Çankırı, genç seçmenlere projelerini anlatıp oy istedi. Muhalif gençlerle uzun uzun sohbetler eden ikili, gençlerden tam not aldı. Renkli görüntülerin oluştuğu etkinlik, eğlence merkezlerinden yükselen müzikle coşkulu bir atmosfere sahne oldu.Vatandaşla İçten Sohbet
Gençlerle yapılan sohbetin yanı sıra Dağ, Gül Sokak'ta bulunan esnaflarla ve genç çiftlerle bir araya gelerek İzmir'in genel durumu hakkında konuştu. Vatandaşlar, Hamza Dağ'ı destekleyerek artık İzmir halkında bir yorgunluğun olduğunu belirttiler. Dağ, bu sohbetlerde muhalefetin yaptığı siyasete göndermeler yaparak korku siyasetine gerek olmadığını vurguladı.Projeler
Dağ, İzmir'de yaşanan yorgunluğa dikkat çekerek, "Biz İzmirliyiz, İzmir evladıyız. Şehir kaybediyor. Şehrin 5 yıl daha kaybetmesine gerek yok. Ben bu şehrin çocuğuyum, Ceyda hanım bu şehrin çocuğu. Biz de bu sokakları seven insanlarız. Biz büyükşehir belediye başkanı olduğumuzda kapılarına mühür vurmayacağız. Kimsenin alanına müdahale edecek halimiz yok" dedi.İzmirlilerin Takdiri
Hamza Dağ, yürüttüğü ılımlı, uyumlu ve sakin üslubuyla İzmirlilerin takdirini kazanmaya devam ediyor. Seçim sürecinde gerçekleştirdiği etkinliklerle halkla iç içe olan Dağ, renkli görüntülerle dolu Alsancak ziyaretinde gençlerle kurduğu iletişimle dikkat çekti.İzmir’imizin her sokağında, her caddesinde ☺️