Bolu İl Başkanı ve Yönetimi MHP'ye Geçti
Gelecek Partisi Bolu İl Başkanı Özkan Güneç ve tüm parti yöneticileri ile üyeler, toplu halde istifa ederek Milliyetçi Hareket Partisi'ne (MHP) katıldı.Bolu’da Gelecek Partisi'nin tüm yönetim kadrosu ve üyeleri toplu halde istifa kararı aldı.
MHP'ye Katılım ve Rozet Töreni
Gelecek Partisi Bolu İl Başkanı Özkan Güneç, Merkez ilçe Başkanı Sefer Gülen, Gençlik Kolları Başkanı Utku Erişen ile Kadın Kolları Başkanı Elif Aksu ile il ve ilçe yönetimi, MHP'ye katıldı.
MHP Bolu İl Başkanlığında düzenlenen rozet takma törenine MHP İl Başkanı Ayhan Çelikkol, MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül ile partililer de katıldı.
İstifanın Gerekçesi
Özkan Güneç, 3.5 yıl süren görevinden istifa ettiğini belirterek, "Gördüğüm lüzum üzerine 3.5 yıl boyunca yürüttüğüm
Gelecek Partisi Bolu kurucu il başkanlığından şu an devam etmekte olan il başkanı görevimden, il başkan yardımcıları, il yönetimi ve ilçe başkanları yönetimleri, gençlik kolları başkanları yönetimleri, kadın kolları başkanları yönetimleri ve üyelerimizle toplu halde istifa ederek Milliyetçi Hareket Partisi saflarına katıldık. Liderimiz Devlet Bahçeli'nin ve partimizin her daim yanında olacağız" ifadelerini kullandı.