Buca Belediyesi, 2019-2024 hizmet döneminin son olağan meclis toplantısını Başkan Erhan Kılıç yönetiminde gerçekleştirdi. Bu kapsamlı toplantı, Başkan Kılıç'ın meclis üyelerine duyduğu teşekkürlerle ve geleceğe dair iyi dileklerle dolu bir veda konuşmasıyla damga vurdu.![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/03/65e7035171b90.png)
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/03/65e7039de21b6.png)
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/03/65e7035171b90.png)
Zorlu Beş Yılın Ardında Bir Teşekkür ve Veda
Bu beş yıl, depremden pandemiye, sel felaketinden ekonomik zorluklara kadar pek çok zorluğu içinde barındırdı. Başkan Kılıç, yaşanan travmaların topluma etkisini vurgulayarak, "Bu beş yılda yaşamadığımız zorluk kalmadı. Ancak, bu süre zarfında çok nitelikli bir meclis olduğuna inanıyorum" dedi.![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/03/65e7039de21b6.png)