Karşıyaka'nın Skorer Kanat Oyuncusu: Enes Nalbantoğlu
TFF 3. Lig 2. Grup'ta mücadele eden Karşıyaka, devre arasını 26 puanla 3. sırada tamamladı. Bu başarıda önemli bir rol oynayan isimlerden biri de
Enes Nalbantoğlu oldu. 28 yaşındaki kanat oyuncusu, ligde oynanan 14 maçta attığı 6 golle dikkat çekiyor.
Nalbantoğlu'nun Gol Attığı Maçlarda Başarı
Karşıyaka, Enes Nalbantoğlu'nun gol attığı maçlarda önemli bir başarı elde etti. Eynesil Belediyespor (3-1), Amasya FK (5-1), Ergene Velimeşe (2-0), Efeler 09 (3-2) ve Sapanca Gençlikspor (3-2) müsabakalarında sahadan galip ayrılan yeşil-kırmızılı ekip, Nalbantoğlu'nun gol attığı bu karşılaşmalarda toplamda 15 puan topladı.
Ligdeki İkinci Devre Beklentisi
Enes Nalbantoğlu, takımın sezon başındaki transferlerinden biriydi ve devre arasına kadar gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekti. Sezonun ikinci yarısında da bu performansını sürdürmesi beklenen Nalbantoğlu, takımın en skorer ikinci oyuncusu konumunda bulunuyor.
Takımın En Golcü İkinci Oyuncusu
Sezon başında Karşıyaka'ya katılan Enes Nalbantoğlu, 7 golle takımın lideri Yasin Ozan'ın ardından en golcü oyuncu konumunda. 28 yaşındaki oyuncu, 14 lig maçında 6 gol atarak takımın önemli bir skoreri haline geldi.
İstikrarlı Performans ve Beklentiler
Enes Nalbantoğlu, aldığı 1081 dakika süreyle takımın en istikrarlı oyuncularından biri olarak öne çıkıyor. Devre arası kampını başarılı bir şekilde geçiren kanat oyuncusu, ligin ikinci devresinde de golcü kimliğini sürdürerek Karşıyaka'nın hedeflerine katkı sağlamayı amaçlıyor.