Demokrasinin temel unsurlarından biri olan yerel seçimler, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) için ayrı bir heyecanla karşılanıyor. Seçim coşkusunu sokaklara taşımaya hazırlanan CHP Efes Selçuk İlçe Örgütü, bugün saat 18.00'de tüm partilileri ve ilçe halkını parti binası önündeki buluşmaya davet ediyor.Adaylık sürecinin tamamlanmasının ardından mevcut Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Filiz Ceritoğlu Sengel, belediye çalışanları tarafından coşkuyla karşılandı. Şimdi ise ilk günkü enerji ve heyecanla parti binası önünde seçmenlerle buluşacak.CHP Efes Selçuk İlçe Başkanı İpek Onbaşıoğlu, yaklaşan yerel seçimlere hazır olduklarını belirterek, "Filiz Başkan ile birlikte aynı güven ve heyecanla başlıyoruz" dedi.İlçe Başkanı İpek Onbaşıoğlu, demokrasi şölenine dönüşecek olan Efes Selçuk'ta heyecanı başlatmak ve aynı yolda yürümek isteyen tüm partilileri ve ilçe halkını bugün saat 18.00'de parti binası önündeki buluşmaya davet etti.
Siyaset
Yayınlanma: 02 Şubat 2024 - 10:34
Efes Selçuk'ta Seçim Heyecanı: CHP Parti Binasında Buluşuyor!
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Efes Selçuk İlçe Örgütü, yerel seçim heyecanını sokaklara taşımak için bugün saat 18.00'de parti binası önünde buluşuyor. Mevcut Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, partililerle enerji dolu bir buluşmaya hazırlanıyor.
Siyaset
02 Şubat 2024 - 10:34