Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, kentteki örnek projelerinden biri olan Kitap Kafe'leriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Sayıları 15'e ulaşan Kitap Kafeler, kentin dört bir yanına yayılmaya devam ediyor. Başkan Atay, kent geneline 20 Kitap Kafe kazandırma sözünü yerine getirerek, yeni bir Kitap Kafe'nin açılışına hazırlanıyor.Ders çalışmak, kitap okumak, araştırma yapmak isteyenlerin tercihi olan Kitap Kafeler, güler yüzlü çalışanları ve ücretsiz ikramlarıyla öğrencilerden tam not alıyor. Başkan Atay'ın coşkulu bir törenle kurdelesini keseceği 16. Kitap Kafe, 7 Şubat Çarşamba günü saat 13.00'te, Kurtuluş Mahallesi Süleyman Seba Caddesi 2018 Sokak No:2 adresinde hizmete açılacak.Tüm Efeler halkını açılışa davet eden Başkan Atay, "Kitap Kafelerimize öğrencilerimiz yoğun ilgi gösterdikçe, gelen talebi karşılamak ve gençlerimize daha fazla bilgi yuvası sunabilmek için yeni Kitap Kafeler açmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda hizmete açacağımız ilçemizdeki 16. Kitap Kafe'nin açılış törenine tüm hemşehrilerimi bekliyorum. Gelin, bu heyecanı hep birlikte yaşayalım." dedi.
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65c1e78f333d6.jpeg)