DSP İzmir İl Başkan Vekili ve İl Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Tamer Şengül, partisinin İzmir'de iddialı bir şekilde seçimlere hazırlandığını belirtti. Şengül, "30 ilçemizde belediye başkan adaylarımızı belirleyerek güçlü bir seçim yarışına giriyoruz ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi."YENİ GELMEDİK, GERİ GELDİK"Şengül, İzmir'in birkaç partinin güdümünde olamayacağını ve özellikle tek bir partiye mahkum edilemeyeceğini belirterek, "İzmir'in yerel sorunları almış başını gidiyor, biz ise bu sorunları iyi çalıştık. 30 ilçede ve Büyükşehir'de sorunları çözmeye talibiz" dedi ve ekledi: "Yeni gelmedik, geri geldik.""Belediye başkan adaylarımızı belirlerken ilçelerinde sevilen, doğru ve halk nezdinde liderlik vasfına sahip kişilerden olmasına dikkat ettik. Bu seçimin kazananı halk ve halkın temsilcisi DSP olacak" diyen Şengül, "Seçim sürecine girmeden başladığımız üye çalışmalarımız neticesinde İzmir’de her geçen gün üye sayımızın artmasının gururunu yaşıyoruz" diyerek sözlerini noktaladı.
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65c5d9a2c96e6.png)