Aydın'da düzenlenen bir dizi programa ve taziyeye katılmak üzere İzmir'e gelen Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici'yi, havalimanında BBP İzmir İl Başkanı Erdem Öksüz ve Ak Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı ile birlikte çok sayıda parti mensubu karşıladı.
Önceki gün vefat eden BBP Eski Aydın İl Başkanı Abdülbaki Bozdemir'in ailesine gerçekleştirdiği ziyaretin ardından BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'ye BBP İzmir İl Başkanı Erdem Öksüz'le birlikte BBP Denizli, Muğla, Uşak İl başkanları da eşlik etti.
Aydın'daki programların ardından İzmir'den tekrar Ankara'ya dönen BBP Genel Başkanı Destici, İzmir İl Başkanı ve teşkilatının deneyimine atıfta bulunarak, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde çizilecek yol haritası hakkında il yönetimiyle istişarede bulundu.
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65c918d5ed7fa.jpg)
BBP'nin Tarafı Belli
BBP Genel Başkanı Destici, Aydın'da düzenlenen programda Cumhur İttifakı birleşenlerini sahadaki beraberliğine vurgu yaparak, seçimlerde taraflarının belli olduğunu ifade etti. Devletin varlığı, ülkenin bütünlüğü, milletin birliği, istiklalinin ve istikbalinin yanında durduklarını belirtti.![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65c918dc166ee.jpg)
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65c918d0e4c89.jpg)