Bayraklı Belediye Başkanlığı için Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) aday adaylığı başvurusu yapan Samed Tekin, seçim kampanyasına ilginç bir başlangıç yaptı. Tekin, 10 Aralık 2023 tarihinde saat 15.00'te Bayraklı'da açılacak olan seçim ofisine vatandaşları "Tavuk pilav ikramımız olacaktır" notuyla davet etti.TAVUK PİLAVLI DAVETBayraklı Belediyesi Başkan Aday Adayı Tekin'in seçim ofisi açılışı için hazırladığı afişte o ayrıntı ise dikkatlerden kaçmadı.Afişte yer alan 'Tavuk pilav ikramımız olacaktır' notu şaşkınlık yaratırken, gülümsemeye de neden oldu.İşte o davet:
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2023/12/6575dce41290d.jpg)