Başkan Sengel, "Ne demiştim?" sorusuyla şu açıklamada bulundu:SEÇİM DEDİKODUSU"Seçim 31 Martta olur, 1 Nisan’da netleşir. 10 gün dedikodusu sürer 11. Günde her şey normalleşir. Zor bir dönemdi muhakkak, yalanlarla, iftiralarla, herkes bir, biz tek mücadele ile birçok çirkinlikle, riya ile karşı karşıya kaldık.
SİYASETİ KENDİM YAPMAYA DEVAM EDECEĞİMAma hep derim; siyaset asla beni kendine benzetemeyecek, diye. Belki zorlanacağım, sistem başka bir şeye alışık ama ben siyaseti kendim gibi yapmaya devam edeceğim. Kin, nefret, intikam ile değil; onurlu insanlarla kıskançlıktan uzak durarak. Siyaset bunu kabul edene kadar mücadeleye devam!
HANGİ ZORLUKLARI AŞABİLDİĞİN ÖNEMLİBu süreçte yanımda duran bana güç veren başta ilçe başkanım olmak üzere sıranın en sonuna kadar canla başla çalışan tüm meclis üyesi adayı arkadaşlarıma, kadın kollarıma gençlik kollarıma, dostlara, yoldaşlara teşekkürlerimle…Hep söylerim ‘bir insanı ne kadar uzun zamandır tanıdığın değil, hangi zorlukları birlikte aşabildiğin önemlidir.’
KAPALI KAPI SİYASETİ SİSLİDİRKapalı kapı siyaseti her zaman sislidir, açıklık ise her zaman daha samimi… Ve evren samimiyeti fark eder.Samimiyetle hep birlikte, her türlü kötü duygudan uzak seviliyorsun Efes SelçukBundan sonra hep birlikte Efes Selçuk’taki herkes için meclisimiz ile birlikte çalışmaya devam