Cumhuriyet Halk Partisi Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Mehmet Türkmen, Hemşehri Buluşmalarıyla Vatandaşlarla Buluşuyor
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Mehmet Türkmen, ilçe sakinleri ve partililerle bir araya gelmek amacıyla düzenlediği hemşehri buluşmalarına devam ediyor.
CHP Kemalpaşa İlçe Başkanlığı ile işbirliği içinde gerçekleştirilen etkinliklerde, Türkmen, Bağyurdu, Ulucak, Ören, Armutlu ve Yukarıkızılca mahallelerinde Kemalpaşa halkıyla bir araya geldi. Vatandaşlar, Türkmen'i her buluşma noktasında meşale ve çiçeklerle karşılayarak desteklerini gösteriyor.
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65cb1a22bb8ea.png)
Türkmen: "Kemalpaşa'da Yüzler Gülecek"
Mehmet Türkmen, yaptığı açıklamada, "Kemalpaşa’mızın güzel mahallelerinde organize ettiğimiz buluşmalarımız oldukça coşkulu geçiyor. Gittiğimiz her yerde büyük bir samimiyet ile karşılanıyoruz. Bizleri sahiplenen, bağrına basan hemşehrilerime minnettarım. Kemalpaşa’yı halkımız ile birlikte ortak akılla daha yaşanılabilir ve daha mutlu bir ilçe haline getireceğiz. Kemalpaşa’da yüzler gülecek. Bu yörenin bir evladı olarak bütün bilgi ve birikimimi halkımız için harcayacağım. Biz biriz, birlikteyiz ve kocaman bir aileyiz" şeklinde konuştu.
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65cb1a28a05f2.png)
"Pozitif Bir Süreç"
CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz, sosyal belediyecilik anlayışının 31 Mart günü zaferle sonuçlanacağını belirterek, "CHP’nin tüm üyeleri ile sahada adayının arkasında sonuna kadar mücadele edecek. Başkan adayımız ile son derece uyumlu ve pozitif bir kampanya süreci geçiriyoruz" ifadelerini kullandı.