Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Karşıyaka Belediye Başkan Adayı Yıldız İşçimenler Ünsal, seçim çalışmaları kapsamında iş dünyasıyla bir araya geldi. BESİAD ve KASİAD'ın desteklerini alan Ünsal, Karşıyaka'yı örnek alınan, marka bir kent yapacaklarını belirterek iş insanlarının desteğine ihtiyaç duyduklarını ifade etti. Ziyaretlerinde iş insanlarının ilgi ve alakasına teşekkür eden Ünsal, Karşıyaka'da sokak kültürünün gelişeceğini ve esnafın kazanacağını söyledi.
İş insanlarıyla gerçekleştirdiği toplantılarda, BESİAD ve KASİAD'ın desteklerini alan Yıldız İşçimenler Ünsal, Karşıyaka'nın öncü bir kent olması için iş dünyasının katkılarına vurgu yaptı. Ziyaretler sırasında iş insanlarının projelerini dinleyen Ünsal, Karşıyaka'nın daha yaşanabilir ve çekici bir kent haline gelmesi için ortak projeler üreteceklerini belirtti.CHP Karşıyaka Belediye Başkan adayı Ünsal, iş dünyasıyla gerçekleştirdiği buluşmalarda özellikle Çarşı ve Bostanlı'daki alışveriş sokaklarının canlandırılması ve sokak kültürünün geliştirilmesi gerekliliğine vurgu yaptı. Esnafın başarısının ilçenin gelişimine katkı sağlayacağını belirten Ünsal, iş insanlarından destek istedi.
BESİAD Başkanı Sami Arslan ve KASİAD Başkanı Süleyman Özsakallı'nın da katıldığı ziyaretlerde, iş insanları Yıldız İşçimenler Ünsal'a destek sözü verdi. KASİAD Başkanı Özsakallı, Ünsal'ın Karşıyaka için uygun bir başkan adayı olduğunu ifade ederken, BESİAD Başkanı Arslan, Ünsal'ın içlerinden biri olduğunu ve kendilerini temsil edebileceğine inandıklarını belirtti. İş insanı Yılmaz Temizocak da Ünsal'ın Karşıyaka'ya layık bir başkan olduğunu vurgulayarak desteklerini ifade etti.
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65c771eb8433c.jpg)
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65c771ee697a5.jpg)
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65c771f25a4a1.jpg)