Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karşıyaka Belediye Başkan Adayı Yıldız İşçimenler Ünsal, Karşıyaka Kent Konseyi’ni ziyaret ederek Seçim Sonrası iş birliği ve Projeler konusunda görüş alışverişinde bulundu. Sivil toplumun ilçenin gelişiminde önemli bir rol oynadığını vurgulayan Ünsal, seçimlerin ardından yeni bir dönemin kapılarını aralayacaklarını ifade etti.Karşıyaka Kent Konseyi’nde gerçekleşen toplantıya CHP Karşıyaka Belediye Başkan Adayı Yıldız İşçimenler Ünsal, Kent Konseyi Başkanı Selman Boyacıoğlu, yürütme kurulu üyeleri ve çeşitli Sivil Toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı. Toplantıda, Kent Konseyi'nin devam eden projeleri ve seçimlerin ardından belediye ile olası iş birlikleri ele alındı. Kent Konseyi üyelerinin dilek ve önerilerini dinleyen Ünsal, sorunların çözümü için çaba harcamaya ve sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliği içinde projeler üretmeye hazır olduklarını belirtti.Kent Konseyi Başkanı Selman Boyacıoğlu, Başkan Adayı Yıldız İşçimenler Ünsal’a Kent Konseyi'nin faaliyetleri ve ilçenin sürdürülebilir kalkınması için önerilerini iletti. Ünsal, sivil toplum kuruluşları ile diyaloglarını sürdüreceklerini ve Kent Konseyi'nin öncülüğünde gerçekleştirilecek projelerle ilçenin gelişimine katkı sağlayacaklarını ifade etti.Seçimlerin ardından Karşıyaka'nın daha yaşanabilir bir kent haline gelmesi ve vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması için sivil toplumun gücüyle birlikte çalışacaklarını vurgulayan Yıldız İşçimenler Ünsal, Karşıyaka'yı daha da güzelleştirmek adına projeler üreteceklerini söyledi.
“KARŞIYAKAMIZI BÜYÜTECEĞİZ”CHP Karşıyaka Belediye Başkan Adayı Yıldız İşçimenler Ünsal “Yerel seçimlerin ardından yeni bir başlangıcın meşalesini yakacağız. Başta Kent Konseyimiz olmak üzere, ilçemizde faaliyet gösteren tüm sivil toplum kuruluşları ile koordineli çalışarak projeler hayata geçireceğiz. Ben sivil toplumdan gelen bir insanım. Yaşadığınız zorlukları en iyi ben anlarım. Gönüllülük üzerine kurulu bu sistemde yanınızda olacağım ve toplumun tüm kesimlerini çalışmalarımıza dahil ederek Karşıyakamızı büyüteceğiz” dedi.
“KARŞIYAKA KENT KONSEYİ OLARAK ARKANIZDAYIZ”Karşıyaka Kent Konseyi Başkanı Selman Boyacıoğlu “Karşıyakamıza, Karşıyakalı ve sivil toplum çalışmaları içinden gelen bir başkanın seçilecek olmasının mutluluğunu yaşıyoruz. Yıldız Başkanım ile birlikte, bugüne kadar yaptığımız çalışmaları büyüteceğimizden, daha da başarılı olacağımızdan eminim. Kent Konseyi’nin tüm bileşenleri adına kendisini destekliyor, başarılar diliyorum” dedi.
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65d0bb9eb2f65.jpg)
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65d0bb9d13b27.jpg)