Muhtarlık ziyaretlerinde Refet Bele Mahallesi'nden sonra Kazım Karabekir, Tahsin Yazıcı ve Bozyaka mahalle muhtarlarını ziyaret eden Kınay, mahalle sakinleriyle bir araya gelerek sorunları konuşuyor. Kınay, "Hesabını veremeyeceğim hiçbir şey yok ama hesabını soracağım çok şey var" diyerek halka olan sorumluluğunu vurguluyor.Seçim ofisi açılışının ardından Karabağlar'daki birlik ruhuna dikkat çeken Kınay, eski İzmir'i oluşturdukları gibi yeni İzmir'i de yaratacaklarına inandığını belirtiyor. Ayrıca, kadınların mücadelede her zaman ön planda olduğunu vurgulayan Kınay, kadınlara yönelik projelerle sosyal dayanışmayı artırmayı hedeflediklerini söylüyor.Helil Kınay, mahalle ziyaretleri ve etkinliklere katılımıyla Karabağlarlılarla daha yakın bir diyalog kurmayı amaçlıyor.
Siyaset
Yayınlanma: 06 Mart 2024 - 13:09
CHP Karabağlar Belediye Başkan Adayı Helil Kınay, Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karabağlar Belediye Başkan Adayı Helil Kınay, seçim çalışmaları kapsamında mahalle mahalle dolaşarak vatandaşlarla buluşuyor. Ziyaretlerine Refet Bele Mahallesi'nde esnafları ziyaret ederek başlayan Kınay, vatandaşların ve esnafın sorunlarını dinliyor.
Siyaset
06 Mart 2024 - 13:09