Buca belediye başkan adayı Görkem Duman, pazar alışverişi yapan vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.Yıldız ve Bucakoop Pazaryeri'nde hem vatandaşın hem de esnafın sıcak ilgisiyle karşılaşan Buca Belediye Başkan Adayı Görkem Duman, pazar alışverişi yapan vatandaşların da talep ve önerilerini dinledi.
Duman, "Önümüzdeki 5 yıl içerisinde Buca'daki tüm pazaryerlerini kapalı ve modern pazaryerlerine dönüştüreceğiz. Hem pazarcı esnafımız hem de vatandaşlarımız konforlu bir şekilde alışverişlerini gerçekleştirebilecek." dedi.
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65dc5ba33429d.jpg)