TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta 17 maçtır yenilgi yüzü görmeyen Bucaspor 1928, ikinci devrenin ilk mücadelesinde yarın Van Spor'a konuk olacak.
Maç Detayları
Bucaspor 1928,
TFF 2. Lig Beyaz Grup'un 20. haftasında yarın
Van Spor ile kritik bir mücadeleye çıkacak. Van Atatürk Stadyumu'nda oynanacak olan maç saat 12.30'da başlayacak. Bu önemli karşılaşma öncesinde konuk ekip Bucaspor 1928, 37 puanla ligde 3. sırada yer alırken, ev sahibi Van Spor ise 34 puanla 5. sırada bulunmaktadır.İki takım arasındaki mücadelede Bucaspor 1928, 17 maçlık yenilmezlik serisini devam ettirme ve liderlik iddiasını sürdürme hedefindedir. Van Spor ise sarı-lacivertli ekibe karşı hatasız bir performans göstererek şampiyonluk yarışında iddialı bir duruş sergilemeyi amaçlamaktadır.
Hakem Kadrosu
Zorlu mücadeleyi Rize bölgesinden Yücel Büyük yönetecek. Büyük'ün yardımcılıklarını Metin Yalçın ile Kenan Özcan yaparken, karşılaşmanın dördüncü hakemi Murat Kasap olacak.