Buca Belediyesi, kentin 60 yaş ve üzeri vatandaşları için özel bir merkez olan Ata Evi'ni 24 Ocak Çarşamba günü hizmete açacak. Bu sosyal merkez, yaş almış büyüklerin sosyalleşebileceği, kaliteli zaman geçirebileceği bir ortam sunmayı hedefliyor. Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, ilçede yaş almış vatandaşlar için yapılan çalışmalara bir yenisini eklemenin mutluluğunu ifade etti.
Ata Evi'nin Sunduğu İmkanlar
- Ücretsiz sağlık hizmetleri: Tansiyon, şeker ölçümleri ve fizyoterapist desteği.
- El sanatları etkinlikleri.
- Kuaför hizmetleri.
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/01/65afc5c3522cb.jpg)