HABER EKSPRES GAZETESİBuca Belediyesi, Gençlik Festivali düzenleyerek gençleri renkli etkinliklerle buluşturacak. Belediye Başkanı Görkem Duman, gençleri 18 Mayıs'ta gerçekleşecek etkinliklere davet ederek, bayramı coşkuyla kutlama çağrısı yaptı.Buca Göleti'nde düzenlenecek olan Gençlik Festivali, 18 Mayıs Cumartesi günü saat 15.00'te başlayacak. Festival boyunca gençler birbirinden eğlenceli etkinliklere katılma fırsatı bulacaklar. Heykel yapım atölyesinden zumbaya, yogadan colorfeste, rodeodan dev jengaya kadar birçok aktivite gençleri bekliyor olacak. Ayrıca, saat 18.30'da Başıbozuk grubunun konseriyle coşkulu bir müzik şöleni yaşanacak.
Buca Belediye Başkanı Görkem Duman, Buca'nın üniversite kenti olduğunu belirterek, yaklaşık 80 bin öğrenciye ev sahipliği yaptıklarını dile getirdi. Duman, "Tüm genç arkadaşlarımın 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nı canıgönülden kutluyorum. Bayramı 105. yıla yakışır şekilde büyük bir coşkuyla kutlamak için Gençlik Festivali düzenledik. Atatürk Türkiye’sini yükseltecek bütün gençlerimizi 18 Mayıs’ta bu büyük coşkuya ortak olmaya bekliyoruz" ifadelerini kullandı.
EDİTÖR: Sedef Didem Ezme
![Görkem Duman 19](https://habereksprescomtr.teimg.com/haberekspres-com-tr/uploads/2024/05/gorkem-duman-19.png)
![Buca Belediyesi Gençlik Festivali](https://habereksprescomtr.teimg.com/haberekspres-com-tr/uploads/2024/05/buca-belediyesi-genclik-festivali.jpeg)