Cumhur İttifakı Bergama Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Doğruer, Cumhur İttifakı Bergama İlçe Başkanları Sebahattin Güzel, Hasan Hüseyin Engin ve Bergama Belediye Başkanı Vekili Serkan Bölükoğlu, Bergama Ticaret Odası'nı Ziyaret etti.
Doğruer ve Cumhur İttifakı ilçe teşkilatını BERTO Başkanı Lütfi Kolat, Meclis Başkanı Tahir Erdoğan ve Meclis Üyeleri ağırladı. Görüşmede Doğruer, "Bergama, Dikili ve Kınık'ı kapsayan 3 ilçelik bölgesiyle Bakırçay iş dünyasının kalbi olan Bergama Ticaret Odası Meclisi olarak bugün burada bizleri ağırladığınız için başkanlarıma ve siz değerli meclis üyelerine teşekkür ediyorum" dedi, BERTO Meclisi'ne Bergama için düşüncelerini paylaştı.Toplantı sonunda konuşan BERTO Başkanı Lütfi Kolat; "Sayın Doğruer'e bizlerle paylaştığı düşünceleri ve Meclis Üyeleri'mizin sorularını yanıtladığı için teşekkür ediyoruz. Kendisine tüm diğer adaylara olduğu gibi başarılar diliyoruz" dedi ve nazik ziyaretleri için Cumhur İttifakı ilçe teşkilatına teşekkür etti.
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/02/65d738d0448ce.jpg)