Bayraklı Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi, ücretsiz sınavlara hazırlanan 8 ve 12. sınıf öğrencilerine yönelik hızlandırılmış kurs düzenledi. Öğrencilere sömestr tatilinde de destek sağlamak amacıyla gerçekleştirilen kurslara 484 öğrenci katıldı. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, "Geleceğe aydınlık bireyler yetiştiriyoruz. Sömestr tatilinde de çocuklarımızı yalnız bırakmıyoruz. Onların başarısı için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz" dedi.![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/01/65b2395a16988.jpg)
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/01/65b2395fd2e9b.jpeg)
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/01/65b2395a16988.jpg)
484 Öğrenci Katıldı
Bayraklı Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi'nde düzenlenen ücretsiz lise ve üniversite sınavlarına hazırlık kursları, sömestr tatili sürecinde de devam etti. 8 ve 12. sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen hızlandırılmış kurs programına 484 öğrenci katıldı. Eğitmenler, ara tatilde geriye dönük konuları işleyerek öğrencilere destek sağladı.![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/01/65b2395fd2e9b.jpeg)
Başkan Sandal: "Eğitimde Marka Kent Bayraklı"
Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Bayraklı'yı Eğitim konusunda bir marka kent haline getirdiklerini belirterek, "Anaokulundan üniversiteye kadar tüm Bayraklılı çocuklarımızın yanında oluyoruz. Ücretsiz kurslar ve eğitim alanındaki faaliyetlerimizle örnek bir belediye olduk. Çağdaş eğitim olanakları sunarak çocuklarımıza hayallerindeki okullarda eğitim almalarının kapılarını açıyoruz. Tüm öğrencilerimize eğitim-öğretim hayatlarında başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/01/65b23965dd435.jpg)