Çiğli Belediye Başkanı Onur Emrah Yıldız; devir teslim töreninin ardından başkanlık görevini devralır almaz; Çiğli’lilerin karşısına çıktı.
Belediyenin önünde meydanı ve sokakları dolduran binlerce vatandaşa seslenen Başkan Onur Emrah Yıldız; seçimin bittiğini, rozetini çıkardığını vurgulayarak şunları söyledi; “Bana oy veren vermeyen herkesin belediye başkanı olacak, canı gönülden çalışacağım. İlk aday adaylığımda da söylemiştim. Emin olmadığım bir yola girmem. İlk adımlarımızı şu anda birlikte atıyoruz. Çiğli’de belediye başkanlığı yapmak herkes için korkutucu olabilir ama benim için değil. Her sorunu tek tek çözeceğim. Mesai arkadaşlarımın, işçi arkadaşlarımızın maaş sorunu yaşamayacağı mali politikalarımız olacak. Yeniden söz size; ulaşılabilir, dokunulabilir bir başkanınız olacak; belediyeye geldiğinizde, sokakta belediye başkanını, beni görebilecekseniz. 37 yaşımda bana ‘şehr-i emin’ dediniz. Söz size; ilçemizin hakkını, hukukunu; doğasını, malını mülkünü adaletle koruyacağım ve hesap vereceğim.”![hdjgh.jpg](https://www.medyaege.com.tr/d/other/2024/04/06/hdjgh.jpg)
![jkdghdf.jpg](https://www.medyaege.com.tr/d/other/2024/04/06/jkdghdf.jpg)