Sabah saatlerinde Zübeyde Hanım Anıt Mezarı’nda buluşan Karşıyaka Belediye Başkanı B. Yıldız Ünsal ve meclis üyeleri, saygı duruşunda bulundu. Toplu olarak anıt mezara çiçekler ve karanfiller bırakıldı.
![foto1.jpeg](https://www.medyaege.com.tr/d/other/2024/04/04/foto1.jpeg)
![foto2.jpeg](https://www.medyaege.com.tr/d/other/2024/04/04/foto2.jpeg)
Sabah saatlerinde Zübeyde Hanım Anıt Mezarı’nda buluşan Karşıyaka Belediye Başkanı B. Yıldız Ünsal ve meclis üyeleri, saygı duruşunda bulundu. Toplu olarak anıt mezara çiçekler ve karanfiller bırakıldı.