31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Dikili adayı ve aynı zamanda önceki dönem Belediye Başkanı Adil Kırgöz, oyların yaklaşık yüzde %38.77'sini alarak Dikili Belediye Başkanlığı'na yeniden seçildi.
![01.jpeg](https://www.medyaege.com.tr/d/other/2024/04/01/01.jpeg)
![gkcamwnxeaamgmz.jpg](https://www.medyaege.com.tr/d/other/2024/04/01/gkcamwnxeaamgmz.jpg)
31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Dikili adayı ve aynı zamanda önceki dönem Belediye Başkanı Adil Kırgöz, oyların yaklaşık yüzde %38.77'sini alarak Dikili Belediye Başkanlığı'na yeniden seçildi.