Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, belediye envanterine kazandırdığı asfaltlama aracı ile ilçe genelinde geniş kapsamlı yol yenileme çalışmalarını sürdürüyor.
Başkan Atay, vatandaşların yaşam kalitesini artırmak amacıyla Efeler'i modern ve dayanıklı yollarla donatma hedefiyle yoğun bir çaba sarf ediyor. Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, hafta sonları dahi yoğun mesai harcayarak, Efeler halkına daha güvenli ve konforlu bir ulaşım deneyimi sunmayı amaçlıyor. asfaltlama çalışmaları en son Umurlu Mahallesi'nin farklı noktalarında devam ediyor. Bölgenin estetik görünümünü önemli ölçüde artıracak bu çalışmalar ile trafik akışı rahatlatılarak, mahalle sakinlerine daha iyi bir hayat standardı sağlanıyor.Başkan Mehmet Fatih Atay, "Yapılan asfaltlama çalışmalarıyla mahallelerimiz daha modern ve güvenli yollara kavuşuyor. İhtiyaç duyulan tüm yollarımızı asfaltlamaya, Efeler’imizde vatandaşlarımızın huzur içinde yaşaması için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz." dedi.Umurlu mahalle sakinleri de Efeler Belediyesi'nin çalışmalarından duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Atay'a teşekkürlerini iletti.
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/01/65a52fda8ce61.jpeg)
![](https://www.demokratizmirgazetesi.com/images/files/2024/01/65a52fd2b73c0.jpg)